PASKELBTAS ATVIROS CENTRALIZUOTOS MUZIEJINIŲ VERTYBIŲ SAUGYKLOS SU KOMPETENCIJŲ CENTRU ATVIRAS ARCHITEKTŪRINIO PROJEKTO KONKURSAS

Paskelbtas Atviros centralizuotos muziejinių vertybių saugyklos su kompetencijų centru pastato L. Lekavičiaus g. 2, Rumšiškių mstl., Kaišiadorių r. sav., atviras architektūrinio projekto konkursas. Skelbimo kodas 2024-630611. Pirkimo numeris: 708849.


Daugiau

KALBA MANE AUGINA…

Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą. (Mikalojus Daukša)


Daugiau

NAUJAS MUZIEJAUS LEIDINYS „PASIVAIKŠČIOJIMAS PO LIETUVOS ETNOGRAFIJOS MUZIEJŲ“

2023 m. pabaigoje išleistas iliustruotas nuotraukomis vadovas po Lietuvos etnografijos muziejų – vieną didžiausių muziejų po atviru dangumi pagal užimamą plotą Europoje. Leidinyje pateikiama glausta informacija apie muziejaus ekspoziciją ir joje pristatomus objektus.


Daugiau

VASARIO 16-OJI LIETUVOS ETNOGRAFIJOS MUZIEJUJE

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos – vasario 16-osios proga Lietuvos etnografijos muziejus, kartu su karo istorijos klubu „Rytų frontas“ kviečia paminėti šventę nusikėlus į tarpukario laikotarpį: muziejaus Miestelio aikštėje pakelti vėliavą ir sugiedoti Tautišką giesmę.


Daugiau

ONT SPARNŪ I UŽGAVIENĖS PROGRAMA | 2024

Vasario 10 d. 12:00 val. Gērvė ātlek – žėima išlek. Atliek, pamatīk, pajiesk – su gērve užsigaviek.


Daugiau