KVIEČIAME SUSIPAŽINTI SU ARCHITEKTŪRINIAIS PROJEKTAIS, PATEIKTAIS ATVIRŲ CENTRALIZUOTŲ MUZIEJINIŲ VERTYBIŲ SAUGYKLOS SU KOMPETENCIJŲ CENTRU PASTATO ATVIRAM ARCHITEKTŪRINIAM KONKURSUI

Lietuvos etnografijos muziejus, siekdamas atliepti į 2021 metais parengtoje galimybių studijoje „Nacionalinės muziejinių vertybių saugyklos poreikio ir alternatyvų analizė“ bei kituose dokumentuose iškeltus šalies muziejinių vertybių kaupimo, saugojimo, restauravimo ir kitus aktualius klausimus, 2024 m. kovo 3 d. paskelbė „Atviros centralizuotos muziejinių vertybių saugyklos su kompetencijų centru pastato L. Lekavičiaus g. 2, Rumšiškių mstl., Kaišiadorių r. sav., atvirą architektūrinio projekto konkursą“.


Daugiau

LAPTEVIEČIAI KVIEČIA Į TRADICINĮ TREMTINIŲ SUSITIKIMĄ

2024 m. birželio 15 d. 12:00 val. Laptevų jūros tremtinių brolija LAPTEVIEČIAI maloniai kviečia Jus, Jūsų bičiulius ir artimuosius į tradicinį tremtinių susitikimą Lietuvos etnografijos muziejaus Tremties ir pasipriešinimo sektoriuje prie žeminukės – jurtos.


Daugiau

PROJEKTO „DIALOGO IR SĄMONINGUMO SKATINIMAS“ RENGINYS ŽEMAITIJOJE

2024 m. birželio 11–12 d. renginys MEDINIS ARCHITEKTŪROS PAVELDAS: Žemaitijos kaimo architektūra


Daugiau

PROJEKTO „DIALOGO IR SĄMONINGUMO SKATINIMAS“ RENGINYS ANYKŠČIUOSE

Renginys Anykščiuose: MEDINIS ARCHITEKTŪROS PAVELDAS: Antano Baranausko klėtelė (atvejo analizė).


Daugiau

Tėvo diena

Lietuvoje Tėvo diena pirmąjį birželio sekmadienį minima nuo 2009 metų, kai Seimo nariai ją įteisino kaip šventinę dieną. Tėvo dienos įteisinimas yra siekis stiprinti emocinius tėvų ir vaikų savitarpio ryšius, priminti biologiškai, dvasiškai  ir teisiškai nulemtų pareigų svarbą ir reikšmę abiejų asmenybių gyvenimuose. 


Daugiau