NAUJAS MUZIEJAUS LEIDINYS „PASIVAIKŠČIOJIMAS PO LIETUVOS ETNOGRAFIJOS MUZIEJŲ“

2023 m. pabaigoje išleistas iliustruotas nuotraukomis vadovas po Lietuvos etnografijos muziejų – vieną didžiausių muziejų po atviru dangumi pagal užimamą plotą Europoje. Leidinyje pateikiama glausta informacija apie muziejaus ekspoziciją ir joje pristatomus objektus.


Daugiau

NAUJAS ELEKTRONINIS LEIDINYS „AKMUO MEDŽIO KULTŪROJE: AKMENS PANAUDOJIMO BUITYJE PAVYZDŽIAI MUZIEJUJE“

Leidinys pristato akmens – tvariausios natūralios medžiagos – panaudojimo senojoje Lietuvos buityje įvairovę, iliustruodamas nuotraukomis iš Lietuvos liaudies buities muziejaus ekspozicijų ir citatomis iš etnografinės literatūros.


Daugiau

KNYGA „NEIŠMESK, DAR PRAVERS: TVARUMO PAVYZDŽIAI IŠ LIETUVIŲ GYVENIMO“

Šiemet Lietuvos liaudies buities muziejaus leidinių kraitelę papildė nauja knyga „Neišmesk, dar pravers: tvarumo pavyzdžiai iš lietuvių gyvenimo“. Joje atskleidžiama, kaip, bėgant laikui, pakeičiama pirminė daiktų paskirtis, siekiant juos išsaugoti, kuo ilgiau naudoti ar perdirbti. Leidinį sudaro dvi dalys: katalogas ir praktinės pamokėlės.


Daugiau

Naujiena – „Savi marškiniai arčiau kūno. Lietuvos liaudies buities muziejaus marškinių katalogas“

Džiugiai pristatome ką tik iš spaustuvės atkeliavusią naujieną – leidinį „Savi marškiniai arčiau kūno. Lietuvos liaudies buities muziejaus marškinių katalogas“!


Daugiau

„Penkiese po Lietuvą“

Knygelėje pasakojama apie penkis peliukus, kurie, baigę mokslus Graužikų mokykloje, iškeliauja vasaroti pas savo močiutes peles, gyvenančias skirtinguose Lietuvos kampeliuose: Aukštaitijoje, Žemaitijoje, Dzūkijoje, Suvalkijoje ir Mažojoje Lietuvoje.


Daugiau