Kodėl ŠA? ŠA – tai Lietuvos etnografijos muziejuje atkurtos Šeduvos Arbatinės pirmosios raidės, Šventinės Akimirkos su Šilta arba Šalta Arbata, galbūt Šu pyragėlis su Anelės paruošta kava ir visos kitos fantazijos pasiŠiAušusioje nuo gerų ir smagių minčių Tavo ir mūsų galvoje. O gal ŠAaaaa… tai ta minutėlė, kuomet aplankius vidinei ramybei žodžių nebereikia…

  • Lietuviški patiekalai, kava, arbata.
  • Puiki vieta muziejaus lankytojų pietums bei asmeninėms šventėms.
  • Užsakomieji pietūs svečių grupėms.

Lietuvos etnografijos muziejuje esanti Josvainių Karčema – tai vieta,  kur galima praleisti laisvalaikį su draugais, švęsti šeimos šventes draugų rate, pašokti, pasiklausyti koncertų, paragauti tradicinio lietuviško maisto, atsigaivinti gėrimais. Karčemoje siūlomas platus meniu, kuris atspindi visų Lietuvos regionų patiekalų įvairovę. Gaminami patiekalai, kurie yra įtraukti į Lietuvos kulinarijos paveldo fondą, puoselėjamos lietuviško maisto tradicijos.

Pagal tautinius papročius organizuojame vakarėlius, pasisėdėjimus, rengiame krikštynas, vestuves, gimtadienius, įvairias kitas progas. Aptarnaujame užsienio turistus, supažindiname juos su lietuviškais patiekalais, maitiname vaikų vasaros stovyklas. Veganai ir vegetarai užsukę pas mus taip pat ras ką pavalgyti. Banketinėje salėje talpiname iki 40 svečių, didžiojoje salėje talpiname iki 140 svečių, pagrindinėje salėje galime aptarnauti apie 48 svečius.