Adventinis miestelis – tai vieta, kur galima pajausti ramią, nostalgišką šv. Kalėdų laukimo nuotaiką, susipažinti su advento tradicijomis ir papročiais bei jaukiai praleisti adventinę popietę. Laukiame Jūsų Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, gruodžio 10-11 ir 17-18 dienomis, 13:00-18:00 val.

Pasidabinęs sniegu prasideda gražiausias ir jaukiausias metuose laukimas – adventas. Tradiciškai tai susikaupimo, apmąstymų ir ramybės metas, kuriam būdinga ilgi vakarojimai su pasakojimais, dainomis ir žaidimais, taip pat paslaptingais būrimais bei ateities spėjimais… Adventas tai ir pasiruošimo didžiosioms šventėms laikas.

Lietuvos liaudies buities muziejus kviečia į išskirtinį Adventinį miestelį, kur nerasite šventinių blizgučių ir šurmulio, o Jus pasitiks nušviestas ir atgijęs muziejaus miestelis, fone skambanti adventinė muzika. Šiltuose ir jaukiuose mediniuose nameliuose lauks daugybė veiklų ir edukacijų. Sušalti neleis jauki laužo šviesa ir šilta arbata.

Kviečiame pasiklausyti įdomių pasakojimų apie advento tradicijas ir papročius, kartu padainuoti, pažaisti advento žaidimus, o gal išsiburti ir pamėginti nuspėti ateitį? Jaukiose dirbtuvėlėse iš vilnos pasigaminkite veltinį žaisliuką eglutei, o gal susiverkite mielą šiaudinuką. Pakviesime aplankyti išskirtines parodas. Taip pat, nepraleiskite progos ranka užrašyti ir išsiųsti šventinį atviruką artimiesiems, garantuojame jų nuostabą ir šypseną veide. O kur dar gardžių, cinamonu kvepiančių meduolių dirbtuvėlės…Visko neatskleisime, atvykite ir pamatysite!

Kaip gi be dovanų? Galbūt nuspręsite padovanoti tai, ką pagaminsite savo rankomis jaukių dirbtuvėlių metu? Taip pat galėsite įsigyti smulkių, rankų darbo vietinių amatininkų pagamintų dirbinių. Bažnyčioje Jūsų lauks maža dovanėlė Kūčių stalui.

Laukiame Jūsų Adventiniame miestelyje Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse ir drauge pasiruoškime šv. Kalėdoms!

PROGRAMA

Detalią programą ir žemėlapį rasite Čia

Organizatoriai pasilieka teisę nežymiai keisti programą.

BILIETAI

  • Bilieto kaina – 6 Eur
  • Moksleiviams, studentams, senjorams – 3 Eur
  • Ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamai

Renginio dieną bilietus galėsite įsigyti muziejaus kasose. Išankstinius bilietus galite įsigyti Čia

ATSISKAITYMAS

Už bilietus kasose atsiskaityti galėsite ir kortele, ir grynaisiais. Tačiau pačiame Adventiniame miestelyje už prekes galėsite atsiskaityti tik grynaisiais. Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, jog lankytojai gali būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, patalpintuose socialiniuose tinkluose ar kitose žiniasklaidos priemonėse.