Ar kada svajojote dviračiu apvažiuoti visą Lietuvą? O ar žinojote, kad nesunkiai galite tai padaryti Tėviškės muziejuje? Čia – sumažinta visos Lietuvos versija ir tikrai lengva per vieną dieną viską apvažiuoti dviračiu! Beje, pirmasis dviračių žygis „Aplink Lietuvą“ muziejuje buvo suorganizuotas 2011 m. Dr. Eligijaus Juvencijaus Morkūno iniciatyva, minint 100 metų nuo žymaus keliautojo, kultūros veikėjo ir žurnalisto Mato Šalčiaus žygio aplink Lietuvą dviračiu.⠀

Kviečiame jau šį sekmadienį, rugsėjo 20 d., 12 val. susitikti prie muziejaus ūkinių vartų ir drauge apvažiuoti „aplink Lietuvą“! Šių metų tema – Elenos Kniūkštaitės paveikslai. Pirmajame žygio punkte pasigrožėsime Aristavėlės dvare eksponuojama paroda „Elena Kniūkštaitė ir Lietuvos liaudies buities muziejus“, o tuomet visame muziejuje ieškosime vietų, kurios pavaizduotos šios talentingos dailininkės paveiksluose. Be to, tai bus puiki proga sudalyvauti žaidime #ElenutėsPaveiksle!⠀

Po žygio bus galimybė nuprausti nuovargį Dvaro pirtyje! Vietų skaičius ribotas, registracija ir daugiau informacijos tel. 8 698 33219. Laukiami tik užsiregistravusieji!

Kaip atvykti? Nuo magistralės Kaunas-Vilnius pasukus į Rumšiškes iškart sukti į dešinę (yra nuoroda į Lietuvos liaudies buities muziejaus ūkinius vartus).

Renginio metu prašome laikytis galiojančių saugumo reikalavimų – dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis saugaus atstumo, rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Jei jaučiate ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymius, prašome likti namuose.