Paslaptingoji trumpiausia metų naktis šiemet bus kitokia! Jonines Lietuvos liaudies buities muziejuje švęsime išskirtinai – pirmojoje renginio dalyje kviesime įsijausti į gamtos virsmą, senolių papročius, atlikti vandens ir ugnies apeigas, braidžioti po laukinių gėlių pievas, kupoliauti ir spėti ateitį, pinti gėlių vainikėlius bei, žinoma, šokti, dainuoti ir visaip kaip linksmintis! Joninių nakties paslaptis pažinti padės Rumšiškių kultūros centro folkloro ansamblis „Nedėja“.⠀

Po šios tradicijomis ir apeigomis apipintos šventės dalies, kviesime bristi per užburiančias atmosferas su muzika, kurioje susitinka mūsų senoji ir šiuolaikine kultūros. Slėpiningoje erdvėje prie Klojimo teatro vyks Joninių Garsovaizdžių renginys, kuriame gros Girių dvasios, Vėjopatis ir MigloJE.

Joninių šventė vyks birželio 23 d. 18:00-20:00 val. Dzūkijos kaime.
Garsovaizdžiai vyks birželio 23 d. 20:00-00.30 val. prie Klojimo teatro.

Bilietų kainos:

  • Suaugusiems – 6 €;
  • moksleiviams, studentams, senjorams, asmenims, kuriems nustatytas 30-50 proc. darbingumo lygis ir soc. remtiniems asmenims – 3 €;
  • ikimokyklinio amžiaus vaikams, asmenims, kuriems nustatytas neįgalumo arba 0-25 proc. darbingumo lygis ir juos lydintiems asmenims bei 80 metų ar vyresniems asmenims – nemokamai.

Bilietus galima įsigyti tik atvykus į muziejų, bilietų kasose. Išankstinių bilietų nėra.

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas ir publikuojamas viešai teisės aktų nustatyta tvarka. Už fizinių asmenų fotografavimą, filmavimą ir foto bei vaizdo medžiagos platinimą renginio organizatorius neatsako.