Tęsiame seminarų ciklą „Kuriu savo tautinį kostiumą“, kurio metu sužinosite apie tradicinių lietuvių liaudies drabužių regioninius savitumus, kurie atsisleidžia per audimą ir siuvimą, bei galėsite patys pasisiūti tautinį kostiumą. Kviečiame Jus kurti savo tautinį kostiumą, remiantis autentiška medžiaga ir profesionaliais patarimais.

Sulaukus didelio susidomėjimo skelbiame, jog ir antrojo seminaro tema – marškiniai. Seminaras įvyks  liepos 11 d. (šeštadienį) 11 val. Lietuvos liaudies buities muziejuje, Rumšiškėse. Jį ves tautinio kostiumo ekspertė, sertifikuotų tautinių kostiumų kūrėja Asta Vandytė ir dailininkė tekstilininkė Rasma Noreikytė.

Seminarą sudarys dvi dalys: teorinė ir praktinė. Teorinėje dalyje išsamiai pristatysime ir kartu išsiaiškinsime marškinių regioninius savitumus bei puošimo elementus, o praktinėje dalyje patys siūsime marškinius sau ar savo namiškiams.

Seminaro dalyvius prašome atsinešti ~1,50 m baltos lininės ar medvilninės drobelės marškiniams. Kitomis reikalingomis medžiagomis aprūpinsime.

Būtina išankstinė registracija elektroniniu paštu: rasma.noreikyte@llbm.lt iki liepos 9 dienos. Vietų skaičius ribotas.

Seminaro kaina – 15,00 €. Dalyvio mokestį galima sumokėti banko pavedimu į muziejaus atsiskaitomąją sąskaitą: LT747300010002229239

Daugiau informacijos apie registraciją ir dalyvavimą seminare teikiama: el. paštu rasma.noreikyte@llbm.lt