Vakar, lapkričio 17 d., Lietuvos jūrų muziejuje vyko Šeimos kortelės partnerių dienos 2023 renginys, kurio metu nacionaliniu mastu ar tik konkrečiame regione veikiančios įmonės apdovanotos 4 kategorijose: „YPATINGIEJI 2023“, „LEDLAUŽIS 2023“, „PRAMOGOS 2023“ ir „VIRTUALIEJI 2023“. Nominantus ir laimėtojus išrinko komisija, sudaryta iš šeimos gerovės srityje dirbančių ekspertų ir NVO atstovų.

Kategorijos „PRAMOGOS 2023“ nominacija skirta pagerbti partnerius, kurių dėka žymiai išsiplėtė šeimų galimybės pramogauti ir mokytis pramogaujant. Šios nominacijos laimėtoju tapo Lietuvos etnografijos muziejus už nuoširdų ir ilgametį kelią kartu kuriant galimybes puoselėti tradicijas ir kultūrinį  identitetą.

Muziejus galimybę nemokamai apsilankyti suteikė daugiau kaip 3200 asmenų, turinčių Šeimos kortelę.

„Ne tik deklaruodami, bet ir veikdami siekiame, kad Lietuvos etnografijos muziejus taptų erdve kiekvienam. Mums svarbu, kad kiekvienas Lietuvos žmogus nesijaustų apribotas pažinti, patirti Lietuvos tradicinę kultūrą, kurios puoselėtoja ir saugotoja visų pirma buvo ir yra šeima. Šeimos kortelė yra vienas būdų kurti muziejų kaip erdvę kiekvienam. Todėl nedvejodami 2019 m. tapome Šeimos kortelės  programos partneriu ir kviečiame nedelsiant jungtis visus to dar neatlikusius“, – sako muziejaus direktorė Gita Šapranauskaitė.

Daugiau apie Šeimos kortelę skaitykite: ČIA

Renginyje muziejų atstovavo ir apdovanojimą atsiėmė dr. Aistė Lazauskienė, direktoriaus pavaduotoja muziejininkystei.